ATV Motor Safari Turları PDF Yazdır E-Posta
 
Hazırlanın hep beraber denizle, ormanla, doğayla buluşmaya… Heyecanın doruklarına ulaşmaya gidiyoruz. 

    Globalleşen Dünyada iş ve eğitim yaşantımız gittikçe yoğunlaşmada gelişen teknoloji ile hayatımız hızlanmada bunun ile birlikte şehirlerde hayat daha karmaşıklaşmakta, trafik her geçen gün daha da çekilmez bir hal almakta. Bütün bunlara paralel olarak kendimize, ailemize, arkadaşlarımıza, dostlarımıza ayırdığımız vakit azalmakta, birlikteliğimiz sanallaşmakta. Stres ile her gün biraz daha yakınlaşmakta, sevdiklerimizden uzaklaşmaktayız. Atv Turka olarak sizlere sevdiklerinizle birlikte doğa ile iç içe, stresten uzak, heyecan dolu, harika bir program sunuyoruz. Riva'daki tesisimizde sıcacık bir ortam, samimi bir ekip sizleri bekliyor olacak.  

Atv Turka ile kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem vakit geçireceksiniz. 

 Atv Motor Safari ve Turları

    Deniz havası ile orman havasını aynı anda hiç bu kadar güzel solumadınız.  

    Quad (ATV) Safari ile toza, çamura, heyecana, adrenaline doyacaksınız. Ayrılmak istemeyeceksiniz, uğurlanırken “Bunu saymayız yine bekleriz” sözünü işitince “Hiç gitmesek olmaz mı?” diyeceksiniz.  

    ATV turka ile katılacağınız ATV safari ile bütün bunları İstanbul’da yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Artık biliyorsunuz, sıra siz de.Ekibinizi hazırlayın, bu heyecanı sizlerle paylaşalım. Riva'nın eşsiz doğa güzelliğini, tarihini ve kültürel mirasını; ATV Safari heyecanını tatmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

 

ATV Motor Nedir? 

  Atv motor en genel tanımıyla dört teker üzerinde hareket eden, içten yanmalı bir motordan güç alan tek ya da iki kişilik bir taşıttır. Hobi amaçlı olduğundan, özel eğitim almadan herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında eğlence yaparken sakatlanma ve yaralanmaları engellemek için bazı ayrıntılara da girilmiştir. Atv turlar genelde düzgün yollar yerine arazide yapıldığı için şartlar göz önünde bulundurularak gerekli tedbirler alınmıştır....